Як обрати безпечне ліжечко для новонародженого?


Опубліковано 28 Травень 2024 о 18:00

Блог Діти в місті Хмельницький >  Лайфхаки для батьків >  Як обрати безпечне ліжечко для новонародженого?


Як обрати безпечне ліжечко для новонародженого?

Photo: new-baby.com.ua


Після повернення додому з пологового будинку одним з найважливіших завдань для батьків є підготовка зручного спального місця для малюка.


Важливо, щоб вибір дитячих меблів був зроблений ще до народження дитини, оскільки новонароджені проводять більшу частину дня у сні, до 17 годин на добу. Також ліжечко дитяче слід обладнати комфортабельним постільним текстилем, що сприяє здоровому сну малюка.


Обираючи перші дитячі меблі, важливо звернути увагу на якість матеріалів — вони мають бути нетоксичними та безпечними для вашої дитини. Крім того, конструкція ліжечка має бути зручною для батьків, щоб забезпечити легкий доступ до малечі в будь-який час.


Що потрібно врахувати перед тим, як купити дитяче ліжечко?


При виборі дитячого ліжка для немовлят потрібно зосередитись на його безпечності. Це поняття включає багато факторів. Перше, на що варто звернути увагу, — це відстань між лозинами. Вона має бути не більше 6 см, щоб запобігти можливості застрягання голови, рук чи ніг дитини під час сну чи відпочинку. Також слід переконатися у високій якості матеріалів, з яких виготовлено ліжечко. Рекомендується вибирати натуральні, гіпоалергенні та екологічно чисті матеріали, такі як натуральний бук, що є міцним і довговічним.


Photo: new-baby.com.ua


Звертайте увагу також на матеріал покриття. Краще купити ліжечко для новонароджених таке, поверхня якого оброблена речовинами на базі водної основи. Такі суміші вважаються безпечними для здоров'я дитини. Важливо також, щоб усі кути та грані були добре оброблені, заокруглені та відшліфовані.

Міцність каркаса також належить до основних параметрів аналізу, оскільки від нього залежить стійкість ліжка. Уникайте моделей, які хитаються чи легко деформуються, через те, що дитина швидко набирає вагу, а коли починає стояти на ніжках, то часто поводить себе досить неспокійно. Сучасні ліжечка також нерідко оснащені можливістю регулювання висоти дна, що дозволяє адаптувати меблі під зростаючі потреби малюка.


Photo: new-baby.com.ua


Які додаткові опції пропонує продаж дитячих ліжечок?


При виборі дитячого ліжечка важливо звертати увагу не лише на ціни на дитячі ліжечка, але й на їхню багатофункціональність та безпеку. Сучасний ринок пропонує багато моделей, які відрізняються не тільки якістю, але й додатковими можливостями, які можуть значно спростити догляд за дитиною. Тому вибираючи ліжечко, варто врахувати наступні можливості:

  • Система заколисування — наявність маятника або іншої механічної системи дозволяє легко заколисувати малюка, не витрачаючи при цьому багато зусиль. Фіксатори забезпечують, що ліжко залишиться нерухомим, коли потреба в заколисуванні мине.
  • Можливість трансформації — ліжечко дитяче трансформер може бути перетвореним з колиски для новонародженого у ліжко для старшої дитини, а іноді й у манеж або диван, забезпечуючи довготривале використання одного предмету меблів.
  • Матрац, постіль та текстильні борти — повинні точно відповідати розмірам місця. Жорсткість матраца важлива для правильного розвитку дитини, а текстильні борти забезпечують додатковий спокій малюку.

Дуже зручно вибір дитячих меблів здійснювати через інтернет-магазин, де всі деталі можна ретельно оглянути на фото, а безкоштовна доставка часто стає приємним бонусом до покупки.

Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


Пошук