Комфорт в офісі: як вибрати кондиціонер для робочого простору


Опубліковано 28 Травень 2024 о 16:00

Блог Діти в місті Хмельницький >  Різне >  Комфорт в офісі: як вибрати кондиціонер для робочого простору


Комфорт в офісі: як вибрати кондиціонер для робочого простору

Photo: allo.ua


Створення комфортної температури в офісі — важливий фактор, що впливає на продуктивність і здоров’я співробітників. Найпростіший спосіб забезпечити здоровий мікроклімат робочого простору — встановити кондиціонер. Розповідаємо, як підібрати оптимальну модель. 


Типи кондиціонерів, які підходять для офісних приміщень


Існує кілька типів кондиціонерів, які добре підходять для офісних приміщень:

  1. Спліт-системи — складаються з внутрішнього і зовнішнього блоків, з’єднаних трубопроводом. Вони ефективні, прості в установці та обслуговуванні.
  2. Мультиспліт — дають змогу під’єднати кілька внутрішніх блоків до одного зовнішнього, що зручно для офісів із кількома приміщеннями.
  3. VRF-системи — це потужні та гнучкі рішення для великих офісів, здатні одночасно охолоджувати й обігрівати різні зони.

Також існують мобільні кондиціонери — компактні та переносні пристрої, які можна швидко встановити в будь-якому місці офісу.


Фактори, що впливають на вибір кондиціонера


Під час вибору кондиціонера для офісу враховуйте такі чинники:

  1. Розмір і планування офісу — визначте площу та обсяг приміщень, щоб підібрати кондиціонер потрібної потужності.
  2. Графік роботи. Якщо офіс не використовується у вихідні та святкові дні, варто підібрати модель із функцією підтримання постійної температури +8°C, як у Midea AF6-09N1C2-I/AF6-09N1C2-O.
  3. Кількість співробітників і навантаження від обладнання — враховуйте, скільки людей працює в офісі і яке обладнання генерує тепло (комп’ютери, принтери, сервери).

Віддавайте перевагу моделям з високим класом енергоефективності (A++ або A+++) і низьким рівнем викидів CO2.


Встановлення та обслуговування кондиціонера


Для максимальної ефективності та довговічності кондиціонера необхідно правильно вибрати місце для монтажу внутрішнього і зовнішнього блоків, а також забезпечити професійне налаштування. Регулярне технічне обслуговування, що включає чищення фільтрів і перевірку системи, допоможе уникнути типових проблем під час експлуатації та продовжить термін служби пристрою.


Додаткові опції, що поліпшують комфорт в офісі


Підвищити продуктивність співробітників допоможе:

  1. Очищення та іонізація повітря — видаляють пил, алергени та бактерії з повітря, створюючи здорову атмосферу;
  2. Низький рівень шуму — тиха робота кондиціонера мінімізує відвертальні фактори та сприяє концентрації;
  3. Управління через смартфон або центральну систему — дає змогу легко контролювати температуру та режими роботи кондиціонера.

Також важлива можливість рівномірного розподілу повітряного потоку. Це забезпечує комфортну температуру у всіх частинах приміщення без протягів. Правильно підібраний кондиціонер з корисними додатковими опціями створить комфортний робочий простір і підвищить продуктивність співробітників.

Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


Пошук