Чи актуальний ще сьогодні телевізор 32 дюйми?


Опубліковано 25 Грудень 2024 о 12:00

Блог Діти в місті Хмельницький >  Оглядові статті >  Чи актуальний ще сьогодні телевізор 32 дюйми?


Чи актуальний ще сьогодні телевізор 32 дюйми?

Photo: ctrs.com.ua


Розміри телевізорів зростають. Нові технології дають можливість збільшувати роздільну здатність, тому навіть на дуже великих екранах картинка залишається чіткою, без окремих видимих пікселів. Не дивно, що користувачам така техніка теж подобається, а стандарти поступово змінюються. 

Сьогодні найбільш популярною вважається діагональ 55 дюймів, але й 65-дюймові моделі відстають не набагато. А що ж 32 дюйми? Списувати як безнадійно застарілі такі телевізори однозначно зарано. 

Вони залишаються ідеальним вибором для невеликих кімнат, а також у випадку, коли вам потрібен, наприклад, другий екран для спальні. І таких моделей у продажі все ще чимало.


Якщо у вас виникла потреба купити телевізор 32”, потрібно хоч трішки розбиратися в найважливіших характеристиках сучасних ТВ.


На що звертати увагу під час вибору


Якщо не враховувати вартість, таких характеристик буде не так уже й багато.


Матриця та якість зображення

У більшості невеликих моделей використовуються матриці із LED підсвічуванням або його різновидом, Direct LED. Роздільна здатність може бути HD або Full HD. Останній варіант, звісно, кращий. Насиченість, яскравість та контрастність краще перевіряти наживо.


Наявність Smart TV

А ось це вже точно стандарт де-факто. Знайти девайс без Smart TV ще можна, але значної різниці у вартості ви не побачите. Такий телевізор теж можна зробити розумним, придбавши медіаплеєр, але це додаткові витрати та купа мороки. 

Прослідкуйте, щоби були наявні USB порти, хоча б 2, та роз’єми для підключення зовнішніх пристроїв (наприклад, ігрової консолі або медіаплеєра). Важливим є наявність антенного входу із підтримкою стандарту DVB-T2 для перегляду ефірних каналів.


Photo: ctrs.com.ua


Звук, керування

Якісне зображення не має псувати посередній звук. Тому вибирайте модель із вбудованими динаміками (не менше двох), бажано із підтримкою просторового звучання.

Що стосується пульта керування, то важливо, щоби він мав вбудований мікрофон. Справа в тому, що практично всі Smart TV підтримують можливість голосового керування. Це значно спрощує вибір потрібного застосунка, каналу чи пошук музичного кліпа. Якщо пульт відповідної моделі телевізора не має мікрофона, можна підібрати сумісний від сторонніх виробників, наразі із цим проблем немає.


У яких випадках придбання медіацентру з діагоналлю 32 дюйми є доцільним


Перш за все — для невеликих кімнат. Наприклад, для кухні. Взагалі такий формат ідеальний для перегляду з невеликої відстані, у межах 2-2.5 метрів, тобто його можна встановлювати будь-де.

Другий позитивний чинник — низьке енергоспоживання, у середньому 70 Вт. 60-дюймові телевізори споживають до 200 Вт. Погодьтесь, різниця відчутна, особливо на фоні значного подорожчання тарифів.

Нарешті, не забуваємо про вартість. А це в багатьох випадках є головним чинником, який і диктує вибір.





Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


Пошук