Центр розвитку "GrowUp"

Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна


GrowUp -  є дитячим центром розвитку із вивченням англійської та польської мов. Методи навчання у першу чергу засновані на увазі до здоров'я вашої дитини. Тому усі заняття є творчими та креативними, щоб дітям було дійсно цікаво пізнавати та засвоювати нову і корисну інформацію.
Дитячим центром створено програму "GrowUp Kids": Це прекрасна можливість підготувати вашу дитину до подальшого шкільного життя. Ранок у дитячому центрі обов'язково починається з рухливих танців або дитячої йоги. А день проходить у веселому ритмі навчання з перервою на чаювання. Під час курсу діти навчаються англійській мові (А1), математиці, логічному мишленню, а також навичкам читання і письма.

  •   Дошкільна підготовка  Пн-Пт з 8.00 до 12.00 

А також - "GrowUp Students" : Программа у якій практикується цікаве та незвичне вивчення мови за допомогою міні-театру та творчої побудови уроків, що допомагають дітям позбутися страхів перед сценою чи відповіді біля дошки у школі. 

  • Англійська мова для школярів: Пн, Ср, Пт

  • ​Польська мова для школярів Вт, Чт, Сб.


Контакти

+38 (096) 158 50 76
growup.teach@gmail.com


Посилання


Адреса

Хмельницький
вулиця Зарічанська, 11А

Як дістатися?

Зупинка "вул. Перемоги" 
Тролейбуси та автобуси: 1А, 5, 9, 17, 22, 56
Маршрутні таксі : 24, 24А, 32, 46А
Від зупинки пройдіть вздовж вулиці до "Набережного кварталу", та зверніть наліво після магазину "Turkuaz", після цього ще трохи вперед і ви на місці!