Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Дитяче свято «Ключ від літа – Книга!»

Дитяче свято «Ключ від літа – Книга!»


1 червня о 10:00 у центральній бібліотеці Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи за адресою вул. Подільська, 78 відбудеться дитяче свято «Ключ від літа – Книга!»

 

Цим святом відкриється «Бібліотечне літо – 2019».

На вулиці, біля центральної бібліотеки відбудеться презентація заходів, які триватимуть на бібліотечних майданчиках впродовж літа. Майданчики працюють у нашому місті щороку і вже здобули популярність серед маленьких хмельничан. Наприклад, протягом літа 2018 року бібліотекарі провели близько 50 заходів з популяризації читання для майже трьох тисяч дітей. Цікаві літературні вікторини, ігри, головоломки, майстер-класи, малюнки на асфальті, та, звісно, нові цікаві книги – все це очікує читачів влітку у всіх мікрорайонах міста.

Чудовий настрій для присутніх створюватимуть юні співаки, вихованці Хмельницької дитячої школи мистецтв «Райдуга». Окрасою свята буде виставка картин юних художників «Я малюю літо», вихованців дитячої школи мистецтв «Райдуга».
Під час свята відбудеться нагородження найактивніших читачів Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи та вручення сертифікатів та подарунків.

Для дітей бібліотекарі проведуть майстер-класи з виготовлення листівок, поетичний флешмоб, літературні кросворди та ребуси, розважальні ігри, виготовлення фотозони методом торцування, аквагрим. Кожен зможе обрати собі заняття до душі.

На свято запрошені партнери і друзі міських бібліотек: Народний депутат України Сергій Мельник, подільська письменниця Марія Дем’янюк.


Вік

0+


Телефон

+380 (97) 516 07 17


Посилання


Адреса

Хмельницький
вул. Подільська, 78