Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Лідер читання - 2019

Лідер читання - 2019


2 серпня 2019 року о 12:00 у приміщені центральної бібліотеки для дітей №12 (Проспект Миру, 76/2) відбудеться ІІ (міський) етап Обласного конкурсу «Лідер читання – 2019» серед учнів 5-7 класів 



Конкурс проводиться з метою заохочення дітей до систематичного відвідування бібліотеки, участі у різноманітних літературних, творчих заходах та подіях; підвищення рівня особистого розвитку і культурної компетентності дітей через заохочення їх до систематичного читання; популяризації найкращих надбань української і світової літератури, пошук нових дієвих та гармонійних форм виховання підростаючого покоління; підвищення суспільного значення і ролі дитячих бібліотек в процесі соціальної адаптації і набуття культурної компетентності дітей; сприяння створенню належних умов для рівного доступу до книжок і літератури на різних, у тому числі електронних, носіях, незалежно від рівня розвитку дітей, їхніх фізичних та інтелектуальних можливостей, забезпеченості і місця проживання.

Перший етап конкурсу у дитячих бібліотеках міста тривав з 20 червня. Понад 30 читачів, учнів 5-7 класів долучились до конкурсу. В ІІ етапі візьме участь 14 читачів.

Під час ІІ етапу буде визначено 1 переможець, який отримає звання «Лідер читання - 2019» і продовжать змагання в обласній бібліотеці для дітей ім. Т. Г. Шевченка за звання «Лідер читання області».

У програмі конкурсу:

  • вікторини;
  • загадки;
  • веселі розваги.


Для участі в конкурсі учасникам необхідно долучитись до програми підтримки читання у літній період, яка проводиться в бібліотеках для дітей щорічно.

В її рамках учасники мають:

  • прочитати книги;
  • виявити свою творчість, креативне мислення;
  • долучитись до творчих заходів, волонтерських та піар-акцій в бібліотеці;
  • бути готовими відповісти на запитання вікторин, тестів, виконати конкурсні завдання.

Вік

10–14


Телефон

+380 (97) 516 07 17


Посилання


Адреса

Хмельницький
вул. Подільська, 78