Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Виставка Неллі Павлової "Про що мовчить каміння"

Виставка Неллі Павлової "Про що мовчить каміння"


12 вересня о 16:00 відбудеться відкриття виставки Неллі Павлової (м. Хмельницький) «Про що мовчить каміння…»Це дев’ята персональна виставка мисткині у Хмельницькому обласному художньому музеї, на якій презентуються твори, виконані протягом останніх двох років. На розсуд глядача вони представлені вперше.
З робіт Н. Павлової ми дізнаємося про маленькі маєтки, вілли, собори, ошатні старовинні будиночки Львова, Києва, Одеси, Хмельницького, Антонін, Фастова, які вже так давно загубились десь на вулицях сучасного міста, а тепер раптом знайшлись у своїй провінційній пишності. Полотнам художниці притаманна декоративна виразність кольорів, стримана, колористична палітра, орнаментальність, умовність і узагальненість форм, площинність композиції. Використання чорного контуру поряд із висвітленим тлом, що створює ефект сяйва, подекуди викликає асоціації із вітражем.
В аркушах, виконаних у авторській техніці (в її арсеналі туш, перо, пензель, акварель, пастель) на зім’ятому папері, стилізованому під фактуру каменю, постають церкви, вілли, музеї. Художниця не вдається до деталізації образу, скрупульозного виписування кожної цеглинки. Головне для неї – образ, настрій.

Непідвладний плинності часу, символ непорушності, надійності, сили, камінь зберігає історію для наступних поколінь. Він знає її, але мовчить.

 


Вік

6+


Телефон

+380 (97) 293 32 74


Посилання


Адреса

Хмельницький
вул. Проскурівська, 47