Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Рожевий - новий чорний

Рожевий - новий чорний


Найрожевіша Чорна п’ятниця — це незвичайний та найочікуваніший розпродаж року!

 

Будинок іграшок підготував ТОП-товарів із найБІльшими знижками, сюрпризи й супер-пропозиції саме для вас!

 

  • * Акція «Рожевий — новий чорний» діє в період з 18.11.2020 до 30.11.2020 включно в усіх магазинах мережі «Будинок іграшок» на території України, зокрема в інтернет-магазині bi.ua.
  • ** Під фразою «до мінус 70%» мається на увазі розмір знижки в діапазоні від 11% до 86% від вартості конкретного товару. Конкретний розмір знижки на кожен конкретний товар, представлений в акції «Рожевий — новий чорний», визначається Організатором/Виконавцем самостійно у визначеному діапазоні. Усі ціни вказані у гривнях, включно з ПДВ, з урахуванням усіх можливих знижок.
  • *** Знижки на зазначені товари не підсумовуються з іншими акціями, що діють в мережі магазинів «Будинок іграшок» або на сайті bi.ua, а також не підсумовуються зі знижкою, що передбачена Карткою постійного клієнта. У разі, якщо знижка складає неціле число, то вона округляється в більший або менший бік згідно з математичними правилами.
  • **** Кількість акційних товарів обмежена. Організатор/Виконавець акції не несе відповідальності за друкарські помилки та залишає за собою право на зміну умов акції.

Вік

0+


Телефон

0 800 30-11-30


Посилання


Адреса

Хмельницький