МКП кінотеатр ім.Т.Г.Шевченка

МКП кінотеатр ім.Т.Г.Шевченка


Кінотеатр імені Т. Г. Шевченка — це центральний і найбільший кінотеатр міста (і області), улюблений в городян осередок культури й дозвілля.

 

Заклад не змінював свого профілю ніколи протягом своєї 70-літньої історії. Нині в кінотеатрі здійснюється демонстрація вітчизняних та зарубіжних кінофільмів, проходять різноманітні культурні події, інші масові заходи.

З історії закладу:

Спорудження нового спеціалізованого кінотеатру у актуальному для свого часу архітектурному стилі в тодішньому Проскурові розпочалося в 1936 році, однак урочисте відкриття його відбулося лише 13 листопада 1940 року. Цього ж дня відбувся перший кіносеанс — демонстрували нову комедію «Музична історія». Першою назвою кінотеатру на тривалі роки стала «Кінотеатр імені Чкалова». Кинотеатр Шевченко Хмельницкий.

Кінотеатр ім. Чкалова у Хмельницькому відразу по праву увійшов до числа найкращих в УРСР, адже мав найсучаснішу для свого часу кіноапаратуру, просторий кінозал, фойє, бібліотеку, музично-оркестровий зал, буфет. Містився він на тодішній центральній площі міста. Кинотеатр Шевченко Хмельницкий.

У перші роки незалежності України — в 1992-му заклад дістав сучасну назву — його перейменували у кінотеатр імені Т. Г. Шевченка, хоча і донині старожили нерідко називають його народною назвою "Чкальник". Кинотеатр Шевченко Хмельницкий.

 


Час роботи

Пн–Нд 10:00–23:00.


Контакти

+38 (0382) 79-53-46;
+38 (0382) 79-45-25;
+38 (0382) 79-59-47.
kt_shevchenko_khm@ukr.net


Посилання


Адреса

Хмельницький
вулиця Проскурівська 40