Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Книжкова пригода довжиною в літо

Книжкова пригода довжиною в літо


Книжкова пригода довжиною в лiто. Простір читання та творчості.

Учасником книжкової пригоди може стати читач бібліотеки будь-якого віку – від 1 до 14 років. Додатково реєструватися для відвідання подій, заходів та майстерень не потрібно. Якщо ви читач бібліотеки — слідкуйте за графіком подій, обирайте для себе захід і просто приходьте в обраний день і час!

Книжкові пригоди тематично будуть поділені на три літні місяці: у червні діти разом із книгою будуть мандрувати лісом, у липні – небом, у серпні – водою.

Якщо бажаєте стати лідером читання – долучайся до програми "Я читаю влітку!". Укладіть угоду з бібліотекою та – читайте! Угоду можна заповнити у секторі обліку користувачів (І поверх).

Літературний дворик влітку працюватиме з 11.00 до 13.00. Окрім заходів, бібліотекарі у дворику будуть читати книжки для маленьких відвідувачів.

Творчі майстерні – новинка бібліотечних літніх читань. Мрієте написати книгу, створити пісню, знятися у кіно чи відеокліпі, намалювати картину, зробити креативну інсталяцію чи колаж, створити електронний ресурс і навіть виростити кристали?  У  творчих майстернях можливо все! Творчі майстерні влітку відкриті для усіх – обирайте за інтересом та для свого віку! Кожна майстерня працює один місяць та у фіналі видає кінцевий результат: фільм, кліп, книгу,  пісню, картину, електронну вікторину або щось інше. 

Більше інформації тут.


Вік

1–14


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (44) 400 39 96 - замовлення екскурсій
+380 (44) 400 20 23 - заступник директора


Посилання


Адреса

Київ
вул. Я. Корчака, (колишня Баумана), 60

Як дістатися?

Їхати від ст.м. "Нивки", "Дорогожичі", "Сирець" автобусом № 47 або маршрутним таксі №540  від ст.м. "Нивки" до зупинки "Бібліотека для дітей"