Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Студія народного танцю "Барвінчата"

Студія народного танцю "Барвінчата"


Спортивно-культурний центр "Плоскирів" запрошує дітей віком 4-17 років в студію народного танцю "Барвінчата"
 

В репертуарі студії хореографічні композиції різного жанру: український народний танець, танці народів світу. Постановку концертних номерів здійснюює керівник колективу - Наталія Орлова.

На заняттях студії відбувається залучення дітей до великого різноманіття танцювальної та музичної творчості, прищеплення відчуття власної національної приналежності, ознайомлення з образною сутністю танцювальної культури різних народів світу, а також вивчення основи класичної хореографії, партерної гімнастики, стрейчінгу.

  • Заняття у студії "Барвінчата" сприяють розвитку фізичних, хореографічних, музично-ритмічних та артистичних здібностей, розвитку акторської майстерності, психологічному розвитку, формують естетичний смак, навики партнерства, ознайомлюють із самобутністю народних танців, костюмами, залучають дітей до кращих традицій української культури, сприяють фізичному розвитку та естетичному вихованню.


Вихованці студії є неодноразовим учасниками і переможцями міських та Всеукраїнських конкурсів, та постійними учасниками міських заходів.

Запис за т.0673814438. Телефонуйте просто зараз!


Вік

4–17


Телефон

+380 (67) 381 44 38


Посилання


Адреса

Хмельницький
вул. Курчатова, 90

Як дістатися?

Автобуси: 2, 2а, 26, 28, 38, 46, 46а