Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Майстер-клас по сучасному розпису хною

Майстер-клас по сучасному розпису хною


18 листопада в нашому театральному центрі відбудеться дуже цікавий майстер-клас по розпису хною в стилі мехендіПроводити мастер-класс буде Сертифікований майстер мехенді Учениця Школи мехенді та Hennaweekend Мільнікова Тетяна
Мехенді - неймовірної краси малюнки, що прикрашають руки і стопи східних жінок. Цьому мистецтву розпису на тілі, що бере початок з глибокої давнини, вже близько двох тисяч років.

Воно прийшло до нас з релігійних обрядів і тільки потім сформувалося як прикраса себе. У країнах, де це традиційне мистецтво - воно має свої норми, канони і жорсткі рамки.

Найбільші джерела мехенді - Індія, арабський світ і Північна Африка.

Багатьох дівчат приваблює розпис по тілу хною. По-перше - малюнок, хоч і тимчасовий, але тримається кілька тижнів. По-друге, на відміну від постійної тату, його завжди можна змінювати в залежності від наряду і того образу, який хочеться створити. По-третє - це просто дуже красиво. До того ж хна - абсолютно екологічно чистий матеріал

На майстер класі наші відвідувачі дізнаються принципи нанесення малюнка і зможуть самі спробувати себе в такому неординарному мистецтві. Тетяна навчить, як створювати найпростіші браслети і нескладні тату.

Захід відбудеться в приміщенні ГО «Центр розвитку театру «Час Т».


Вік

15+


Телефон

+380997070223


Посилання


Адреса

Хмельницький
вул. Проскурівського Підпілля, 71 (кімната 36)