Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Ґрета і гіганти. Презентація книги

Ґрета і гіганти. Презентація книги


У центральній бібліотеці для дітей №12 відбудеться презентація книги Зої Такер та Зої Персіко «Ґрета і гіганти»


Дитяча книга «Ґрета і гіганти» — історія про маленьку дівчинку на ім’я Ґрета, яка живе у прекрасному лісі, якому загрожують гіганти. Прийшовши до лісу, гіганти нарубали дерев щоби звести будинки. Потім вони нарубали ще дерев і звели ще більші будинки. З будинків виросли селища, а з селищ – міста, і зрештою лісу майже не залишилося. На щастя, у Ґрети є ідея…

Зміна клімату — найбільша криза, з якою коли-небудь стикалися люди. Ґрета знала все це й не могла зрозуміти, чому ніхто цьому не протидіє. Тож коли їй було 15 років, вона пішла на страйк замість школи, сівши під будівлею парламенту Швеції з плакатом, на якому був напис: «Страйк заради клімату». За якийсь час поруч із нею почали зупинятися люди, а тепер її протест спонукає дітей і дорослих з усього світу теж протистояти зміні клімату. Ґрета спілкувалася з політиками з багатьох країн, а 2019 року її номінували на Нобелівську премію миру.

У м. Хмельницькому книгу представляє авторка видавництва «Видавнича група КМ Букс» українська письменниця Лора Підгірна, Національна мережа книгарень "Буква"


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (382) 72-07-13,
+380 (382) 63-13-83


Посилання


Адреса

Хмельницький
проспект Миру 76/2