Школа усного рахунку "Соробан"

"Соробан" - унікальна методика усного рахунку для розвитку інтелектуальних і розумових здібностей дитини. Її основа - вдосконалена японська система рахунку на рахівницях абак.

 

Мета методики - синхронний розвиток лівої та правої півкулі, образного мислення, зорової пам'яті, концентрації уваги, розумових здібностей і інтелекту. Методика "Соробан" прийшла до нас з Японії. Взявши систему усного рахунку, популярну вже в 56 країнах світу, школа усного рахунку "Соробан" удосконалила її і створила унікальну комп'ютерну програму.

В результаті, дітям потрібно лише одне заняття в тиждень у класі і 15-30 хвилин щоденних тренувань мозку вдома. При цьому, в програму включені елементи гри,тож батькам не доводиться змушувати дітей вчитися - вони самі з радістю це роблять.

Відчутним результатом методики "Соробан" будуть:

  • значні поліпшення в шкільному навчанні;

  • високі досягнення у позакласних заняттях;

  • концентрація уваги;

  • вміння нестандартно мислити;

  • обробляти великі обсяги інформації;

  • хороша пам'ять;

  • розвинене образне мислення.

Найкращим фундаментом для отримання шкільних знань й сприйняття різного виду навчальних навантажень є підготовлений до цього мозок. Методика "Соробан" допомагає не тільки підготуватися до школи, вона розвиває концентрацію уваги, оперативну і довготривалу пам'ять, всі види мислення, розум і інтелект, а це саме ті вміння і навички, які допоможуть дитині в школі.

Особливо важливо, що вже доросла людина, зможе використовувати для розв'язання різноманітних задач обидві півкулі мозку! Це вміння, яке допоможе побудувати успішне і самодостатнє життя.


Контакти

+38 (096) 602-31-53
hmelnitskiy@soroban.com.ua


Посилання


Адреса

Хмельницький
вулиця Подільська, 21, БЦ "Магніт"