Розвиваючі заняттяШкола усного Рахунку "Соробан" запрошує дітей на розвиваючі заняття

 

«Соробан» - популярна школа усного рахунку в Хмельницькому. В Україні навчання швидкісного усного рахунку почалося з 2013 року.

За програмою займаються малюки у віці 5-12 років. Найбільш корисна ментальна арифметика для дошкільнят та учнів 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу.

Найстарші учні соробан - діти, які відвідують 5 клас, 6 клас. Школа Соробан - це не традиційна математика.

Освітня методика спрямована на всебічний розвиток дитячого мозку. З цією метою використовується ментальний рахунок.

Японські рахівниці абак, що також називають абакус - перше, з чим знайомляться малюки. Пересуваючи кісточки в рядах і паралельно візуалізуючи результати, діти підтримують мозкову активність і виробляють розумові навички.

В школі усного рахунку "Соробан" розроблена унікальна програма з використанням сучасних технологій для ефективного підвищення інтелектуальних навчок діток, а саме:

  • Підвищити розумові здібності.

  • Дослідження і розвивання потенціалу.

  • Посилення концентрації.

  • Покращення пам’яті.

  • Підвищення концентрації уваги.

  • Розвиток і збагачення уяви.

  • Підняття самооцінки та впевненості в собі.

Вчення академії Платона засновані на деталізованих і поглиблених постулатах Піфагора. Програма ж Соробана створена шляхом удосконалення стародавньої східної техніки освоєння усного рахунку. Розроблено спеціальний підручник і ефективний алгоритм подачі прикладів, безліч анімованих завдань і комп'ютерний тренажер. Заняття проводяться у форматі цікавих ігор. Діти виконують вправи, тим самим виробляючи корисні розумові навички. У ході нетривалих щоденних тренувань вдома за комп'ютером вони їх закріплюють. Це дозволяє не тільки легко засвоїти усний рахунок, але й навчитися найкращим чином використовувати ментальні можливості свого мозку.

Отримати академічні знання з математики, як у звичайній школі, на курсах Соробана не вдасться. Освітня методика спрямована на гармонійний розвиток лівої та правої півкуль мозку. А швидкий усний рахунок – важливе доповнення до безлічі вироблених розумових навичок.

 

Інформація та реєстрація на сайті або за телефоном: +38 (096) 602-31-53.


Коли

Вт–Пт 10:00–19:00, Сб 10:00–17:00.


Вік

5–12


Вартість

Вартість місячного абонементу: 900 грн


Телефон

+38 (096) 602-31-53


Посилання


Адреса

Хмельницький
вулиця Подільська, 21, БЦ "Магніт"